O nás

Bydlím s manželem a dospělou dcerou v rodinném domě  v malé obci s názvem Pucking, v Rakousku. Můj studující syn je doma pouze o prázdninách.

Odjakživa bylo mým  velkým  přáním, žít pohromadě s kočkama pod jednou střechou.

V červenci 2007 se k nám nastěhoval britský krátkosrstý kocour Filou, rok po něm následovala Nala, britská kočička, Jamie a Holly, sourozenecký páreček plemene  Svatá Birma.  V roce 2010 k nám přišel Thajský kocourek Charlie a brzy na to jsem se rozhodla k odvážnému činu, začít s chovem Thajských koček, jejichž povaha mě fascinuje.

K našemu velkému štěstí, jsem při hledání vhodné chovné kočky narazila na Carolu a dostala v roce 2011 naši Lillyfee. Lillyfee se ukázala jako vynikající , skvělá a instinktivní maminka, která své dětičky láskyplně opečovává.  Z vrhu C jsme si ponechali Claru, která se stala naší druhou chovnou kočkou.

Snažíme se umožnit koťátkům dobrý start do života, předat jim lásku  a důvěru k člověku a zvířatům. Tento úkol je pro mě velmi naplňující a uspokojující. I když pro mě není snadné, rozloučit se se "svými dětmi", vím, že jsme ze sebe dali to nejlepší, aby báječnému kočičímu bytí nestálo nic v cestě.

Naše kočky jsou pro nás rodinnými příslušníky, jejich životním prostorem je pro ně  přizpůsobený rodinný dům, výběh na zahradě a terasa. Jsou nepostradatelnou součástí našeho života.

Jsem členem  “All About Cats”, u  “Thuringia Cats e.V.”  a také  “International Thai Cats”.

Vaše Michaela Kaiser

Kočky

Koťátka -galerie

Dojmy z výstav


KONTAKT

Cattery  “Caesar Thai”
Michaela Kaiser

AT- 4055 Puckig, Rakousko

Tel.: +43 660 89 70 109
E-Mail: office [at] caesarthai.at

Web: Caesar Thai

Facebook: Caesar Thai

International Thai Cats

Jsme nezávislá komunita chovatelů a milovníků thajských koček na mezinárodní úrovni.